آموزشگاه تخصصی گیتار

انواع گیتار کدام است؟
گیتار انواع مختلفی دارد که متداول ترین آنها عبارتند از گیتار کلاسیک، گیتار آکوستیک، گیتار الکتریک، گیتار باس و...

انواع سبک گیتار چیست و گیتار چه سبک هایی دارد؟

گیتار در سبک های مختلفی مثل گیتار کلاسیک، گیتار پاپ، گیتار فلامنکو، گیتار جاز، گیتار الکتریک و راک و متال، گیتار بیس و... نواخته می شود که معملاً به دو شیوه فینگر استایل یعنی با انگشت و ناخن و پیک استایل یعنی با پیک و مضراب در نواختن استفاده می کنند.

چگونه گیتاریست شویم؟

برای گیتاریست شدن ابتدا لازم است که سبک های گیتار را بشناسیم و سبک مورد نظرمان را انتخاب کنیم. برای این کار کافی است با مشاور آموزشگاه موسیقی صحبت کنیم. در آموزشگاه موسیقی هنر پارسه، هر روز از ساعت 10 صبح الی 8 شب به صورت رایگان مشاوره داده می شود. پس از تعیین سبک باید یک استاد خوب در آن سبک پیدا کرد. پیدا کردن یک استاد گیتار خوب و با تجربه و حرفه ای کار ساده ای نیست. آموزشگاه موسیقی هنرپارسه سعی کرده است از بهترین اساتید گیتار کلاسیک و گیتار آکوستیک و گیتار الکتریک کمک گرفته و بهترین دوره آموزشی گیتار را ارائه دهد.

بهترین سبک گیتار چیست؟

سبک کلاسیک از نظر قدمت، قدیمی ترین سبک گیتار است و تکنیک های بسیاری را در خود جای داده است. اگر به دنبال یادگیری حرفه ای گیتار هستید، سبک کلاسیک می تواند به شما کمک کند اما اگر به دنبال یادگیری سریع گیتار هستید، سبک گیتار پاپ برای شما بهتر است

یک استاد حرفه ای گیتار می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند.

نوشته شده توسط aaa_sitesaz, 16/06/1395 | نظرات(0)