آواز گروهای که در اصطلاح موسیقایی به آن «گروه کر» می گویند یکی از شاخه های مهم موسیقی است که از سایر شاخه های موسیقی قدیمی تر و کهن تر است. حنجره انسان اولین سازی بود که به وجود آمد و حتی دانش هارمونی نیز بر اساس صدای انسان و گستره صوتی صدای انسان شکل گرفت. در گروه کر معمولاً چهار دسته صدای اصلی به نامهای سوپرانو، آلتو، تنور و باس وجود دارد که به ترتیب بم تر می شوند. آواز گروهی یکی از لذت بخش ترین شاخه های موسیقی است که علاوه بر تقویت گوش موسیقایی و گوش هارمونیک، دید انسان را نسبت به لایه های موسیقی باز تر می کند.
شیوه آموزش خانم افسون کوثر
هنرجویان در ابتدا در کلاسهای خصوصی شرکت می کنند و در این کلاسها سلفژ و صداسازی و تکنیکهای آوازی را آموزش می بینند و پس از اینکه صدای آنها تقویت و تربیت شد و به خواندن گامها و تکنیکهای موسیقی مسلط شدند می توانند وارد گروه کر شوند و در آنجا اصول خواندن و همخوانی را آموزش ببینند. 
در کلاسهای آواز پاپ و کلاسیک، خانم کوثر به همراه پیانو با هنرجویان همنوازی می کنند تا هنرجویان بتوانند صدای خود را با پیانو کوک کنند و همچنین بتوانند خواندن روی یک آکورد را آموزش ببینند.
کلاس ویژه ای نیز برای کودکان 6 تا 14 سال وجود دارد که سرپرستی و رهبری آن به عهده خانم کوثر است و در آن هنرجویان وخوانندگان به کسب تجربه می پردازند.
آموزشگاه موسیقی هنرپارسه همواره در تلاش است که بتواند با آموزش درست موسیقی توسط اساتید مجرب و با اطلاع، سطح آموزش موسیقی را در کشور ارتقاء داده و خدمتی به موسیقی ایران نماید.

علاقه مندان به شرکت در کلاس های آواز پاپ و کلاسیک و همچنین گروه کر می توانند به آدرس: خ مفتح شمالی، پایین تر از مترو مفتح پلاک 425 مراجعه نموده و یا با شماره تماس 88824774 و 88302969 تماس حاصل فرمایند.

آموزشگاه موسیقی، آموزش موسیقی، آموزش آواز پاپ، آموزش آواز کلاسیک کلاس موسیقی آموزشگاه موسیقی درجه یک در مرکز شهر آموزشگاه موسیقی در خیابان مطهری آموزشگاه موسیقی در خیابان مفتح آموزشگاه موسیقی میدان هفت تیر آموزشگا موسیقی آواز و گیتار و تار و سه تار آواز بانوان و گروه کر نواک آموزش سنتور کودک آموزش موسیقی ویژه کودکان آموزش اصولی و علمی موسیقی توسط استاد مجرب بهترین آموزشگاه موسیقی تهران و بهترین آموزشگاه موسیقی مرکز شهر آموزش تخصصی ارگ و کیبورد توسط استاد مجید بهبهانی آموزش موسیقی کودک کلاس ارف و آموزش موسیقی به کودکان بهترین کلاس ارف تهران و بهترین آموزشگاه دف و تنبک آموزش تار و سه تار و سنتور و ویولن و فلوت و گیتار پاپ و کلاسیک و...