اسامی نفرات برتر ترم پاییز 1400 آموزشگاه موسیقی هنر پارسه
   
نام استاد و کلاس رتبه اول رتبه دوم
رتبه سوم
 
استاد علی زکی پور
((هارمونیکا و گیتار))
شادی کرمی

مریم محمدی

پانیذ لاهوتی

استاد معین کوهی
((پیانو و کیبورد)
)

سپهر انوشه

علیرضا عابدی

عادله امینی

استاد مسعود اسماعیلی
((سنتور))

 

   

استاد سارا احتشام
((پیانو کودک))

هستی فرهمند

نلیا قره باغی
محمد امین
النا گوشه
پانیذ کاظمی

استاد مجید بهبهانی
((کیبورد))

سامان ساداتی

علیرضا امیری شایان مدبر
پشوتن رضایی

استاد فرهاد احمدی
((تار و سه تار))

پرهام جاهد

مجتبی حسینی فر زهرا وحید دستجردی

استاد سارا مهرافشا
((دف))

پرنیان توحیدی

مهسا عزیزی

 

استاد شاکه اوهانیان
((پیانو)

ریحانه تقی لو

آریوبرزن مومن
الناز سلیمی

اعظم فزونی

استاد مجید حسینی پناه
((تنبک))

 

پارلا صادقی

لیندا سنقرآبادی  

استاد پیروزان کوهی
((ویولن و کیبورد))

رژوین شریفی

مهسا درودیان
علی زارع
آتریسا مریخ
روشا وکیلیان

استاد سارا پارسایی
((فلوت))

هیلا منوچهری

باران عسگری گلاریس طاهری
آریا عبدالله پور

استاد مهیار منفرد
((گیتار و تئوری))

سارا نصرالهی

سحر گرگان محمدی شهره شوندی

استاد محمد منتشری
((آواز سنتی))

احسان ترابی زاده

علی اسدی محمد بیرانوند

استاد میلاد پرصبر
((تار و سه تار))

آنیتا بادپی

تاده ظهرابیان پرنیان خسروی مهر

استاد سرینه زاکاریان
((پیانو کلاسیک))

محمد جوکار

سوریا رضایی

ساینا اکبرزاده

استاد وحید افشاری
((پیانو))

پریا سید احمدی

کیمیا قاسمی

پگاه منفرد

استاد مریم بهبهانی
((هارمونیکا))

 

   

استاد ساره رنجبر
((گیتار کودک))

مبین مددخانی

سونیا پیراسته امیرعلی فریور

استاد پوریا شیرین گو
((سازهای کوبه ای))

 

مهسا درودیان

النا قاسمی مهناز حسینی

استاد آتوسا سنجابی
((سنتور کودک))

پارسا مرادی

شقایق قنبریان

آیرین داوودی

استاد انصاری
((سنتور))

 
میلاد علیزاده
امیرعلی صادقی   
معین سیفان نیلوفر مزینانی
استاد خردیار
فلوت

 

آوا طاهری

مایا فیلسوف سپیده کفاشی
استاد غفاری
((کیبورد))
فروزان سرلک

کاوه صبری

مجید اکبری

استاد مریم بهرام زاده
((گیتار))

 

هونام یاری

فاطمه روشن ضمیر ستایش کرمی

استاد سروش مطیعی
((تنبک))

 

   

استاد سهراب فرتاش
((کیبورد))

وحید عباسیان

امیرحسین استادهاشمی

سیدحسین عالمی

استاد مونا ضرابی
((گیتار اسپانیش))

شمیم شاهدایی

آروشا برج خانی مهدیه اکبری

استاد مهسا خیاطان
((موسیقی کودک))

نیروانا مرادی نیا

شایلین بازارچی رونیا فروغی
کیان فرزانه
استاد هیوا روشنایی
((ویولن)) 

رادمهر ناظم

کوروش کیاانی رکسانا پیراسته
استاد محسن محتری
امیر حسین آسیان
آرین انتظاری ابوالفضل خان محمدی

جوایز:
رتبه اول: 14 کارت تخفیف 
رتبه دوم: 12 کارت تخفیف
رتبه سوم: 10 کارت تخفیف


لطفا جهت استفاده از تخفیف، کارت تخفیف خود را دریافت نموده و نگهداری نمایید
مهلت دریافت جوایز فقط تا 15 دیماه می باشد