اسامی نفرات برتر ترم زمستان 99 آموزشگاه موسیقی هنر پارسه
 
نام استاد و کلاس رتبه اول رتبه دوم
رتبه سوم
 

استاد علی زکی پور
((هارمونیکا و گیتار))

 

   

استاد معین کوهی
((پیانو و کیبورد)
)

سعید شفیعی

محمود بارگاهی سحر گرگان محمدی

استاد مسعود اسماعیلی
((سنتور))

فریبا انصاری

سارینا زمانی محمد بحرینیان

استاد سارا احتشام
((پیانو کودک))

کیامهر ناظم مه یاس ظهیری کیمیا مجد
مهتا علیدوست

استاد مجید بهبهانی
((کیبورد))

سامان ساداتی سیاوش تکاو یاسین یاسمی
امیرعلی عباس زاده

استاد فرهاد احمدی
((تار و سه تار))

آسا امام بخش

فاطمه اسدی مژگان اسماعیلیان

استاد سارا مهرافشا
((دف))

فاطمه قره داغی مجتبی دیلمی مهرداد توحیدی

استاد شاکه اوهانیان
((پیانو)

علیرضا آرزومند آشنا گرگان محمدی سمیه حاج بابایی
استاد مجید حسینی پناه
((تنبک))

 
پارلا صادقی هدیه گلمکانی
نرگس فراهانی
لیندا سنقرآبادی

استاد پیروزان کوهی
((ویولن و کیبورد))

شکوفه رستم پور مهران مغیثی
آراد حاجی زاده
هستی جلالوند
آتریسا مریخ

استاد سارا پارسایی
((فلوت))

باران عسگری نیایش ستاری آویسا آرزومند

استاد مهیار منفرد
((گیتار و تئوری))

سحر گرگان محمدی

تارا فتحعلی شهره شوندی

استاد محمد منتشری
((آواز سنتی))

احسان ترابی زاده

علی اسدی مرتضی حسنی

استاد میلاد پرصبر
((تار و سه تار))

آنیتا بادپی

حسن حیدری ثانی تاده ظهرابیان

استاد سرینه زاکاریان
((پیانو کلاسیک))

یسنا صفا نسب عارفه صفایی زهرا نصری

استاد وحید افشاری
((پیانو))

هانیه پریور

کیمیا قاسمی ابراهیم امین
چکامه چاوشی

استاد مریم بهبهانی
((هارمونیکا))

 

   

استاد ساره رنجبر
((گیتار کودک))

کیاوش عابدی یزدان پورعی آرتین کاظمی

استاد پوریا شیرین گو
((سازهای کوبه ای))

 

النا قاسمی

نیکی محبی مهسا درودیان

استاد آتوسا سنجابی
((سنتور کودک))

پارسا مرادی امیرمحمد اصغری
آیلین خراسانچی
الهه سعیدی
استاد انصاری
((سنتور))

 
    یوسف صفا نسب معین سیفان میلاد آقاعلیزاده
استاد خردیار
فلوت

 
شهنام شاه کرمی آوا طاهری النا دهقان
بکتاش جعفری
استاد کاظم زاده
((کیبورد و کلارینت))
     
استاد گارنیک اوحانیان
((گیتار کلاسیک))

 

آرمین قپانی

ایلیا افشاری  

استاد سروش مطیعی
((تنبک))

امیر همایون آگهی

   

استاد علیرضا عسکران
((آواز، صداسازی و سلفژ))

احمد ابوذرخانی

مریم نصیرزاد امیرعلی عشقی

استاد مونا ضرابی
((گیتار اسپانیش))

شمیم شاهدایی

محدثه موسوی آروشا برج خانی

استاد مهسا خیاطان
((موسیقی کودک))

هیما ساکی

کارن نیکخواه الین سجادی
بردیا علیپور
استاد هیوا روشنایی
((ویولن)) 
رادمهر ناظم سمیرا رهیده کوروش کیانی
       

جوایز:
رتبه اول: 10 کارت تخفیف 
رتبه دوم: 8 کارت تخفیف
رتبه سوم: 6 کارت تخفیف


لطفا جهت استفاده از تخفیف، کارت تخفیف خود را دریافت نموده و نگهداری نمایید
مهلت دریافت جوایز فقط تا 30 فروردین می باشد