اسامی نفرات برتر ترم بهار 1400 آموزشگاه موسیقی هنر پارسه
 
نام استاد و کلاس رتبه اول رتبه دوم
رتبه سوم
 

استاد علی زکی پور
((هارمونیکا و گیتار))

مریم محمدی

شادی کرمی فرهاد بردبار

استاد معین کوهی
((پیانو و کیبورد)
)

امیر کریمی

سعید شفیعی

سحر گرگان محمدی

استاد مسعود اسماعیلی
((سنتور))

سارینا زمانی دریا حسنیان

فریبا انصاری

استاد سارا احتشام
((پیانو کودک))

ماهور محمدی مه یاس ظهیری کیان زارع

استاد مجید بهبهانی
((کیبورد))

حسن زمین پرداز محمد جوکار مهدی ارجمند

استاد فرهاد احمدی
((تار و سه تار))

آسا امام بخش

فاطمه اسدی مژگان اسماعیلیان

استاد سارا مهرافشا
((دف))

مهرداد توحیدی فاطمه قره داغی لیلا بهلولی

استاد شاکه اوهانیان
((پیانو)

محبوبه قاسمی روشنک پاسبانی فرد احسان محمدی
استاد مجید حسینی پناه
((تنبک))

 
اعلام نشده اعلام نشده اعلام نشده

استاد پیروزان کوهی
((ویولن و کیبورد))

علی زارع الهه امین اقدم
امیرحسین مروستی
پرهام خادمی
دینا اسماعیل زاده

استاد سارا پارسایی
((فلوت))

باران عسگری نیایش ستاری آویسا آرزومند

استاد مهیار منفرد
((گیتار و تئوری))

سحر گرگان محمدی

تارا فتحعلی شهره شوندی

استاد محمد منتشری
((آواز سنتی))

 

   

استاد میلاد پرصبر
((تار و سه تار))

آنیتا بادپی

حسن حیدری ثانی تاده ظهرابیان

استاد سرینه زاکاریان
((پیانو کلاسیک))

زهرا وردی زهرا نصری عارفه صفایی

استاد وحید افشاری
((پیانو))

هانیه پریور

پریا سید احمدی سمانه سعیدی
سارینا زمانی

استاد مریم بهبهانی
((هارمونیکا))

محمدرضا اکبری

مریم امینی رادمهر حسینی
محمد راستین

استاد ساره رنجبر
((گیتار کودک))

نازنین بابایی الیانا باجوری ریحانه هاشمی

استاد پوریا شیرین گو
((سازهای کوبه ای))

 

النا قاسمی

نیکی محبی مهسا درودیان

استاد آتوسا سنجابی
((سنتور کودک))

آیلین خراسانچی امیرمحمد اصغری ویدا ولی زاده
استاد انصاری
((سنتور))

 
    یوسف صفا نسب معین سیفان میلاد آقاعلیزاده
استاد خردیار
فلوت

 
شهنام شاه کرمی آوا طاهری النا دهقان
بکتاش جعفری
استاد کاظم زاده
((کیبورد و کلارینت))

علی مکانی

مهسا بی نیاز

 
استاد گارنیک اوحانیان
((گیتار کلاسیک))

 

آرمین قپانی

ایلیا افشاری  

استاد سروش مطیعی
((تنبک))

هلیا کریمی

امیر همایون آگهی

هدیه گلمکانی

استاد سهراب فرتاش
((کیبورد))

محمد دوزچی

محمد سبحانی فرزاد هرات

استاد مونا ضرابی
((گیتار اسپانیش))

شمیم شاهدایی

محدثه موسوی آروشا برج خانی

استاد مهسا خیاطان
((موسیقی کودک))

ترلان صداقی

رادین قدرتی لیانا اکبری
هانا سلیمی
استاد هیوا روشنایی
((ویولن)) 
سمیرا رهیده رادمهر ناظم  
       

جوایز:
رتبه اول: 10 کارت تخفیف 
رتبه دوم: 8 کارت تخفیف
رتبه سوم: 6 کارت تخفیف


لطفا جهت استفاده از تخفیف، کارت تخفیف خود را دریافت نموده و نگهداری نمایید
مهلت دریافت جوایز فقط تا 15 تیرماه می باشد