سارا احتشام مدرس تخصصی آموزش پیانو به کودکان


موسیقی را از 6 سالگی با ساز پیانو آغاز کرد، در 9 سالگی اولین کنسرت خود را در کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان اجرا نمود. از کلاس سلفژ استاد وارطان ساهاکیان و شریف لطفی، استاد تفضلی، امین هنرمند، دکتر حمید عسگری، خانم پریچهر خواجه و... بهره جست. علاقه بسیار وی به کودکان باعث شد که در شاخه روانشناسی کودک به تحصیل و مطالعه بپردازد. وی در سال 1383 رسماً تدریس خود را در آموزشگاه موسیقی آغاز نمود و در این حال نیز از تحصیل موسیقی ومطالعه بر روی آموزش کودک (پداگوژی پیانو) غافل نماند. ایشان در حال حاضر دانشجوی مقطع فوق لیسانس آهنگسازی در دانشگاه تهران می باشند.

آموزش موسیقی به کودک نیازمند تخصص و روحیه خاصی است و با توجه به حساسیت آموزش موسیقی کودک، در آموزشگاه موسیقی هنرپارسه کلاس های آموزش ساز به کودکان توسط مدرس تخصصی موسیقی کودک انجام می شود.


علاقه مندان به شرکت در کلاس های پیانو کودک تخصصی، می توانند به آموزشگاه موسیقی هنر پارسه مراجعه نموده و یا با شماره 88302969 تماس حاصل فرمایند.
کلاس موسیقی پیانو کودک، روزهای شنبه سه شنبه و پنجشنبه در آموزشگاه موسیقی هنرپارسه توسط خانم احتشام برگزار می گردد.

آموزشگاه موسیقی هنرپارسه، آموزشگاه تخصصی موسیقی کودک

موسیقی کودک+آموزشگاه موسیقی کودک+آموزش پیانو کودک+آموزشگاه موسیقی+میدان هفت تیر+آموزشگاه تخصصی آموزشگاه موسیقی کودک آموزش موسیقی به کودک آموزش تخصصی پبانو خرد سال استاد پیانو کودک آموزش پیانو ویژه کودکان مبری پیانو کودک سارا احتشام پداگوژیست پیانو کودک آموزش جان تامسون