ساره رنجبر مدرس ارف و موسیقی کودکان

متولد سال 1366
گیتار کلاسیک را نزد خانم کارینا کیمیایی و آقای سیامک مهاجر و کیوان میرهادی فرا گرفتند. پس از گذراندن دوره سلفژ و سرایش به خاطر علاقه شدیدی که به کار با کودک داشتند دوره فراگیری موسیقی کودک را آغاز نموده و موفق به دریافت گواهینامه رسمی تدریس موسیقی کودک (ارف) گردیدند. ایشان در کنار تدریس در آموزشگاه های موسیقی معتبر تهران مانند آموزشگاه موسیقی آکسان، نوای ماندگار، طلوع و آموزشگاه موسیقی هنرپارسه، به مطالعه روانشناسی کودک  پرداخته و طرح درسی 30 جلسه ایبر اساس تجارب و آموخته های خود تدوین نمودند که بسیار مفید م مثمر ثمر می باشد.
علاقه مندی ایشان به کار با کودک و آموزش موسیقی به کودکان باعث شد در کلاسهای پداگوژی (معلمی) گیتار کودک دکتر مهرداد پاکباز شرکت نمایند و به طور علمی سیستم آموزش گیتار به کودکان و نوجوانان را دنبال نمایند. ایشان در حال حاضر در کنار آموزش ارف، آموزش گیتار به کودکان را در آموزشگاه موسیقی هنر پارسه عهده دار می باشند که در این عرصه نیز بسیار موفق بوده اند.
در ضمن کتابی برای آموزش موسیقی به کودکان در دست تالیف دارند که به زودی به مرحله چاپ خواهد رسید و در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.


علاقه مندان به شرکت در کلاسهای ارف خانم رنجبر می توانند به آموزشگاه موسیقی هنر پارسه واقع در میدان هفت تیر مراجعه نموده و یا با شماره تلفن    88302969 تماس حاصل فرمایند.


آموزشگاه موسیقی ارف آموزش موسیقی به کودکان آموزش موسیقی کودک آموزشکگاه موسیقی درجه یک و آموزشگاه موسیقی کودکان  موسیقی کودک آموزش تخصصی گیتار کودک و متد ویژه آموزش گیتار ویژه کودکان و نوجوانان آموزشگاه موسیقی معتبر و آموزش موسیقی توسط استاد خانم آموزش گیتار توسط استاد خلانم و آموزشگاه موسیقی خیابان مفتح خیابان قایم مقام