شاکه اوهانیان (پیانو کلاسیک)

متولد 1345
از سن 7 سالگی نواختن پیانو را نزد استاد رازمیک هوانسیان و سپس استاد ولادیمیر هیل که اهل چک بودند شروع کرده و سپس در کلاسهای مادام رنه کینگ فرانسوی شرکت نمودند. در کلاس خانم آراکس طومانیان حضور پیدا کرده و اولین کنسرتشان در منزل ایشان بود. با مهاجرت خانم طومانیان به خارج از کشورو به توصیه ایشان تدریس هنرجویان کلاس را به عهده گرفتند. از حضور استاد اسکارلت شیروانیان نیز سود جستند و سرانجام نزد استاد گرانقدر، خانم ماگدا مارکاریان به تکمیل هنر پرداختند. ایشان بزرگترین و تاثیر گذارترین استادشان را خانم مارکاریان و بزرگترین مشوقشان را پدرشان می دانند و همیشه به نیکی از آنها یاد می کنند.
27 سال است که به تدریس پیانو مشغولند و در این سالها شاگردان بسیاری از سفارتهای آلمان، هلند، مجارستان و... داشته اند.

علاقه مندان به یادگیری پیانو کلاسیک می توانند جهت شرکت در کلاسهای پیانو خانم اوهانیان به آموزشگاه موسیقی هنر پارسه واقع در میدان هفت تیر مراجعه نموده و یا با شماره تماس 88302969 تماس حاصل فرمایند. شرکت در این کلاس به کسانی که قبلا در یادگیری پیانو نا موفق بوده اند توصیه می شود.

سرکار خانم شاکه اوهانیان روزهای یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه در آموزشگاه موسیقی هنرپارسه تدریس می فرمایند


آموزشگاه موسیقی هنرپارسه برترین آموزشگاه موسیقی در ایران با حضور برترین اساتید موسیقی ایران آموزش تخصصی پیانو کلاسیک آموزشگاه درجه یک در میدان هفت تیر سهروردی خیابان مفتح آموزشگاه موسیقی خیابان کریمخان آموزشگاه موسیقی مرکز تهران آموزش پیانو به کودکان آموزش پیانو ویژه کودکان و بزرگسالان یادگیری پیانو