مریم بهبهانی (مدرس هارمونیکا)


متولد تیرماه 1365 در تهران. موسیقی را در ابتدا با ساز پیانو آغاز کرد و پس از مدتی به  هارمونیکا علاقمند گردید. در سال 1383 به صورت خودآموز به فراگیری این ساز پرداخت و سپس در کلاسهای استاد امیر موسوی  دوره تکمیلی را گذراند. در مستر کلاسهای استیو بیکر نیز با شیوه های مدرن نوازندگی این ساز آشنا شد.  وی نزدیک به 8 سال است که به تدریس سازدهنی مشغول است و درحال حاضر دانشجوی رشته موسیقی می باشند. هنرجویان وی در کنسرتهای بسیاری حضور چشمگیر داشته اند و در آموزشگاه های مختلف تدریس می نمایند.
خانم بهبهانی در حال حاضر در آموزشگاه های هنرپارسه، ملل، پلاریس و ترانه به تدریس هارمونیکا مشغول می باشند

علاقمندان به شرکت در کلاس های سازدهنی استاد مریم بهبهانی می توانند به آموزشگاه موسیقی هنر پارسه به آدرس: تهران، خیابان مفتح شمالی، پایین تراز مطهری پلاک 425  مراجعه نموده و یا با شماره 88302969 تماس حاصل فرمایند.
خانم بهبهانی روزهای پنجشنبه در آموزشگاه موسیقی هنرپارسه تدریس می نمایند
مدرس سازدهنی کلاس سازدهنی آموزش سازدهنی آموزشگاه موسیقی هنر پارسه واقع در میدان هفت تیر، مرکز تخصصی آموزش هارمونیکا و ساز دهنی سازدهنی کروماتیک، سازدهنی دیاتونیک آموزش هارمونیکا و تدریس خصوصی سازدهنی توسط استاد خانم مریم بهبهانی با متد منصور پاکنژاد و علی معتمدی سازدهنی بابک صفرنژاد با حضور برترین اساتید سازدهنی ایران واقع در مرکز تهران آموزشگاه موسیقی درجه یک با امکانات درجه یک خیابان مفتح خیابان قایم مقام آموزشگاه موسیقی سطح بالا