معین کوهی (کیبورد)

دیپلمه موسیقی وفارغ التحصیل مقطع کارشناسی موسیقی. دارای نشان درجه دو هنری (معادل کارشناسی ارشد) در رشته آهنگسازی از خانه هنرمندان.
موسیقی را از سال 1366 نزد پدر که خود نوازنده ترومبون بود آغاز کرد و نوازندگی ترومپت را نزد ایشان آموخت. در سال 1368 نزد استاد آسمان دوره به ادامه نوازندگی ترومپت مشغول گردید و در ارکستر به نوازندگی مشغول بود. در سال 1371 نزد استاد صحاف سلفژ و نوازندگی پیانو را آغاز نمود و پس از مدتی همزمان نزد استاد دیهیم نیز به فراگیری کیبورد پرداخت. در سال 1379 در خارج از ایران به نوازندگی کیبورد در گروه های موسیقی پاپ شد و همچنین در ایران و در کنسرتهای داخلی با خوانندگانی همچون حمید حامی، علیرضا بلوری، شهرام زندی، محمد زارع و ... به همکاری پرداخت. 

ایشان دروس نوازندگی کیبورد و پیانو، سلفژ و مبانی موسیقی و هارمونی را تدریس می نمایند.

استاد کوهی روزهای شنبه و سه شنبه در آموزشگاه موسیقی هنر پارسه تدریس می نمایند
علاقمندان به یادگیری نوازندگی حرفه ای ارگ و کیبورد و تکنیکهای ساز کیبورد می توانند به آدرس آموزشگاه موسیقی هنر پارسه واقع خیابان مفتح شمالی مراجعه نموده و یا با شماره تماس 88302969 تماس حاصل فرمایند.


آموزشگاه موسیقی هنر پارسه با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آموزشگاه موسیقی درجه یک در میدان هفت تیر و خیابان مفتح در مرکز شهر آموزشگاه موسیقی خیابان ولیعصر بهترین استاد کیبورد ایران آموزش ارگ آموزش کیبورد آموزش تخصصی ارگ آموزش تخصصی کیبورد تدریس ارگ تدریس حرفه ای کیبورد تدریس حرفه ای نوازندگی ارگ تدریس ارگ حرفه ای آموزش موسیقی ارگ مرکز تخصصی آموزش ارگ آموزش تخصصی آموزش ارگ و کیبورد بهترین شیوه آموزش ارگ در ایران