گارنیک در اوحانیان (استاد گیتار کلاسیک)


در هشتم مهرماه 1336 در رشت متولد شد. در سنین نوجوانی سالگی علاقه خود را به موسیقی خصوصاً ساز گیتار نشان داد. با تلاش خود به فراگیری این ساز پرداخت. پس از اخذ دیپلم ریاضی در آزمون سراسری موسیقی دانشگاه تهران (کنسرواتوار تهران سال تحصیلی 57-58) وارد دانشکده هنرهای زیبا شد و به عنوان اولین دانشجوی موسیقی با ساز تخصصی گیتار کلاسیک تحت نظر دکتر سیمون آیوازیان به تحصیل موسیقی پرداخت. پس از انقلاب فرهنگی و تعطیلی دانشکده موسیقی، به تکمیل آموزش این ساز نزد دکتر آیوازیان ادامه داد.
وی علاقه خاصی به تدریس و اشاعه این ساز داشته و تا کنون مشغول تدریس در آموزشگاه های معتبر با مجوز رسمی تدریس از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. وی نوازندگان متعددی را تحویل جامعه موسیقی داده که به طور جدی موسیقی ونوازندگی این ساز را در داخل و خارج ازکشور ادامه داده اند.
وی به مناسبتهای مختلف در مجموعه فرهنگی آرارات، در تک نوازی، و کوارتت و همچنین با ارکستر بزرگ به رهبری استاد فقید هانری مانگاساریان اجرا داشته است. در چندین دوره مسابقات گیتار کلاسیک سراسری ایران به عنوان یکی از داوران، حضور فعال داشته است.
از آثار اجرایی او می توانsaraband  و همنوازی با استاد محمدرضا شریفی، نوازنده ویولن با آثاری از سونات های پاگانینی و ... نام برد.
از آثار تنظیمی ایشان برا ی گیتار می توان به کتابهای ((آهنگهای محلی ایرانی برای گیتار کلاسیک)) و ((بیست و شش آهنگ محلی ارمنی برای گیتار کلاسیک)) اشاره کرد.
علاقه مندان به شرکت در کلاسهای نوازندگی گیتار کلاسیک نزد استاد گارنیک در اوحانیان می توانند به آموزشگاه موسیقی هنرپارسه واقع خیابان مفتح شمالی مراجعه نموده و یا با شماره  88302969 تماس حاصل فرمایند.

استاد گارنیک اوحانیان روزهای دوشنبه در آموزشگاه موسیقی هنرپارسه تدریس می نمایند

آموزش گیتار کلاسیک استاد گیتار کلاسیک برترین استاد گیتار کلاسیک ایران آموزش تخصصی گیتار کلاسیک در ایران با بیشترین سابقه توسط استاد گارنیک اوحانیان در آموزشگاه موسیقی هنر پارسه متد آموزش گیتار کلاسیک بهترین شیوه آموزش گیتار کلاسیک استاد گیتار کلاسیک در آموزشگاه موسیقی هنر پارسه واقع در میدان هفت تیر و خیابان مفتح خیابان ولیعصر خیابان قائم مقام فراهانی آموزشگاه موسیقی درذجه یک در مرکز شهر استاد نوازندگی گیتار کلاسیک