درباره آموزشگاه موسیقی هنر پارسه

آموزشگاه موسیقی هنرپارسه از سال 1383 کار خود را به صورت رسمی و با اخذ مجوزهای لازم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خیابان رودکی آغاز نمود. از سال 1388 با مدیریت آقای بهبهانی به منطقه هفت تیر منتقل شد؛ و در آنجا از درجۀ 3 به درجۀ 2 و سپس به درجۀ 1 ارتقاء یافت؛ و مفتخر به دریافت لوح تقدیر از وزیر فرهنگ و ارشاد وقت گردید.

فعالیت های تخصصی آموزشگاه موسیقی هنر پارسه

آموزشگاه موسیقی هنرپارسه اکنون تنها آموزشگاه موسیقی تخصصی کیبورد (ارگ) در ایران است؛ و برترین اساتید نوازندگی کیبورد ایران را جذب خود نموده است.
یکی دیگر از فعالیت‌های بسیار مهم آموزشگاه موسیقی هنرپارسه، کلاس‌های تخصصی موسیقی کودک است، به طوری که در این آموزشگاه، علاوه بر کلاس های ارف که دارای اساتید تخصصی موسیقی کودک و روانشناس کودک است؛ اساتید سازهای اصلی، برای کودکان و بزرگسالان متفاوت می باشند.
آموزشگاه موسیقی هنرپارسه در سال 1393 موفق به اجذ مجوز دورۀ مهارت آموزی شد و هنرجویان و علاقمندان موسیقی می توانند با گذراندن 42 واحد تخصصی موسیقی در آموزشگاه موسیقی هنرپارسه، دیپلم رسمی موسیقی دریافت نمایند.
کلاس‌ها در آموزشگاه موسیقی هنر پارسه به صورت یک جلسه درهفته برای علاقمندان به آموزش موسیقی و کلاسهای پیشرفته برای هنرجویان و داوطلبان کنکور موسیقی برگزار می‌شود. آموزشگاه موسیقی هنر پارسه کلاس‌هایی برای علاقمندان به دیپلم موسیقی برگزار می کند.
همه اساتید در این آموزشگاه از دانش آموختگان موسیقی می باشند و روش آموزشی آن‌ها در این آموزشگاه موسیقی مطابق متدهای روز است. مدیریت آموزشگاه موسیقی هنرپارسه (آقای مجید بهبهانی) پس از فراغت از تحصیل در کارشناسی ارشد رشتۀ «اتنوموزیکولوژی» بر مسئله آموزش موسیقی به صورت کارآمد و موثر متمرکز شدند و آموزشهای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان را از یکدیگر تفکیک نمودند

از دیگر فعالیت‌های آموزشگاه موسیقی هنر پارسه، برگزاری کنسرت‌های هنرجویی و همچنین تورهای تفریحی آموزشی برای هنرجویان می‌باشد.

سلامت و امنیت محیط آموزشی برای مدیریت آموزشگاه و همچنین پرسنل آموزشگاه، بالاترین درجه اهمیت را دارد؛ و همواره سعی بر این بوده تا آموزش تخصصی موسیقی در محیطی سالم و امن صورت گیرد.