آموزشگاه تخصصی ارگ و کیبورد

کیبوردهای الکترونیکی که در ایران به آنها ارگ هم گفته می شود یکی از ساز های بسیار متداول و پر کاربرد در سبک های موسیقی پاپ و راک و جاز و ... است.

آموزش ارگ و کیبورد یکی از رشته های دشوار در پداگوژی موسیقی است زیرا مباحثی مانند ریتم شناسی، ساز شمناسی ، هارمونی، سبک شناسی و.. نیز در آموزش ارگ حرفه ای باید منظور گردد.

آموزشگاه موسیقی هنر پارسه به عنوان تنها مرکز تخصصی آموزش ارگ و کیبورد در ایران به آموزش حرفه ای و تخصصی ارگ و کیبورد با همکاری بهترین اساتید ارگ و کیبورد ایران پرداخته است. استاد مجید بهبهانی (فوق لیسانی موسیقی و مولف و مترجم چندین جلد کتاب در زمینه آموزش ارگ) و استاد معین کوهی (فارق التحصیل رهبری ارکستر و نوازنده حرفه ای کیبورد، آهنگساز) و آرمن آساطوریان (فوق لیسانس موسیقی جاز پاپ) در آموزشگاه موسیقی هنر پارسه به تدریس و آموزش حرفه ای ارگ و کیبورد مشغولند و از این نظر بهترین آموزشگاه موسیقی برای یادگیری ارگ و کیبورد در ایران آموزشگاه موسیقی هنرپارسه است.

آموزشگاه تخصصی ارگ و کیبورد

آموزش ارگ در سبک های مختلف مانند آموزش ارگ پاپ، آموزش ارگ جاز، آموزش ارگ کلاسیک، آموزش ارگ گوشی، آموزش ریتم سازی، آموزش طرز کار ارگ های مختلف و... از جمله فعالیت های آموزشگاه موسیقی هنرپارسه می باشد.


نوشته شده توسط aaa_sitesaz, 15/06/1395 | نظرات(0)