آموزشگاه تخصصی پیانو

پیانو از خانواده سازهای زهی کلاویه ای است و در قرن هجدهم در ایتالیا توسط کشیشی بنام بارتو لومئو کریستوفری اختراع شد. در ابتدا فقط به سبک کلاسیک نواخته می شد اما امروزه سبکهای متعددی دارد مثل پیانو کلاسیک، پیانو جاز، پیانو فلامنکو، پیانو پاپ و...

برای یادگیری پیانو حتماً لازم نیست که انگشتان بلند و کشیده داشت. برخی سوال می کنند که استاد پیانو خانم بهتر است یا استاد پیانو آقا؟ در جواب باید گفت که فرقی ندارد و مهم این است که مربی پیانو به کارش تسلط داشته باشد. اما برای آموزش پیانو به کودکان استاد پیانو خانم بهتر است. در آموزشگاه موسیقی هنر پارسه کلاس های آموزش پیانو کودکان توسط خانم سارا احتشام (متخصص پیانو کودک و دارای کارشناسی ارشد موسیقی از دانشگاه هنر) و خانم بهارک محمدی (فارق التحصیل نوازندگی پیانو) تدریس می شود و به جرات می توان گفت که دو تن از بهترین استادان پیانو کودک تهران می باشند.

متد آموزش پیانو کودک چیست؟

متد و کتاب های آموزش پیانو به کودکان متفاوت است، برای کودکان زیر 8 سال کتاب های جان تامسون و برای کودکان 8 تا 12 سال کتابهای مایکل آرون و برای بزرگسالان کتاب بیر و چرنی توصیه می شود.

خانم شاکه اوهانیان نیز استاد پیانو بزرگسال در آموزشگاه موسیقی هنر پارسه می باشند که با بیش از 25 سال سابقه تدریس حرفه ای موسیقی یکی از بهترین اساتید پیانو کلاسیک تهران می باشند.

پیانو جاز :

پیانو جاز نیز یکی از سبکهای متداول و مشکل در نوازندگی پیانو است که طرفداران بسیاری دارد.

استاد آرمن آساطوریان استاد پیانو جاز آموزشگاه موسیقی هنر پارسه هستند که دارای مدرک کارشناسی ارشد نوازندگی پیانو جاز – پاپ از کنسرواتوار کمیتاس ارمنستان می باشند و علاقه مندان به پیانو جاز می توانند از کلاس های استاد آرمن آساطوریان استفاده نمایند.

نوشته شده توسط aaa_sitesaz, 15/06/1395 | نظرات(0)